About Me

Napisali o nas

Portale i strony internetowe wspierające nasze działania:

Kto pomoże noworodkom?

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyjmuje zapisy na wolontariuszy akcji. W tym roku WOŚP zagra dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków.

26 Finał : www.luzyce.info

26 Finał : www.eluban.pl

Zostań wolontariuszem WOŚP!

Zbliża się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rusza nabór wolontariuszy WOŚP. Rejestracja będzie trwała do 30 listopada. Czekamy na Ciebie!

Rekordowo podczas WOŚP w Lubaniu

W Lubaniu w tym roku padł kolejny rekord zbiórki podczas Wielkiej Orkiestry Śświątecznej Pomocy. Mieszkańcy Lubania byli hojni.

25 Finał : www.luzyce.info

25 Finał : www.eluban.pl

25 Finał WOŚP w Lubaniu

W najbliższą niedzielę po raz 25 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w latach ubiegłych finał odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu.

Lubań, Leśna, Świeradów-Zdrój - Rekordowy WOŚP 2017

Kolejny, 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Już o północy organizatorzy mówili o kolejnym pobitym rekordzie, na koncie fundacji było wówczas 62,4 mln zł w roku ubiegłym o tej samej porze była to kwota 43,4 mln zł.

25 Finał : www.eluban.pl

24 Finał : www.eluban.pl

24. Finał WOŚP w Lubaniu

10 stycznia 2016 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice całej Polski, aby zbierać pieniądze w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej będzie w Lubaniu.

WOŚP zagra już w tę niedzielę

Celem tegorocznego 24. Finału wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zbieranie pieniędzy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Imprezy finałowe odbędą się wielu miastach naszego regionu.

24 Finał : www.luzyce.info